Toogle menu

Svačice

O jídle

Každý den čerstvé

Co máte dnes k jídlu? A zítra? Nemáte čas neustále něco připravovat, ale polotovary jíst nechcete? Naplánování rozmanitého jídla na celý týden Vám u nás nezabere více, než pět minut.

Každý den připravujeme obědové menu a svačiny. Dejte si teplé i studené polévky připravované z vlastních vývarů, sendviče, toritly či slaný koláč. Ze sladkého potom vyzkoušejte domácí štrůdl, koláč, nebo muffin.

Zakládáme si na rozmanitosti. Nabízíme nejen tradiční recepty, na své si přijdou i milovníci specialit zahraniční kuchyně. Rádi se rozhlížíme po světě a hledáme pro Vás nové recepty.

Z čeho vaříme

Základem naší kuchyně jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Při přípravě jídel pro vás nepoužíváme žádné konzervanty ani umělá dochucovadla, polotovary u nás nenajdete. Vše si od základů vyrábíme sami, včetně baget, chleba i toustů. Na všechny poctivé polévky, které vám nabízíme, využíváme zásadně vlastní vývary. Navštěvujeme farmářské trhy, kde rádi nakupujeme suroviny od místních pěstitelů a chovatelů. Z nich vám hned připravujeme výborné sezónní pochoutky.